Zainwestuj teraz

 

 Już od dzisiaj możesz zacząć inwestować na bardzo dynamicznie rozwijającym się rynku senioralnym w Polsce. Zostań udziałowcem domu seniora, wioski seniora lub apartamentów dla seniora. Minimalna wartość inwestycji to tylko 4000 zł. 

AlteraVita zapewnia bezpieczeństwo powierzonych środków, bezpieczeństwo transakcyjne oraz gwarantowane stopy zwrotu. Wszystkie Państwa inwestycje są zabezpieczone na hipotekach.

Spółka Altera Vita powstała w 2014 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku senioralnego, który boryka się z brakiem miejsc. W szczególności brakuje ośrodków o wysokim standardzie, zapewniających godne warunki życia, wypoczynku i rekreacji. Jednym słowem warunków pozwalających na odpoczynek i radość z zasłużonej emerytury. Obecnie do spółki należą już dwa budynki, dwa kolejne są zaplanowane do rozwoju. Plan zakłada rozbudowę sieci do minimum 16 domów seniora, 16 centrów obsługi seniora, 5 domów seniora po stronie Niemieckiej, 3 domów seniora zlokalizowanych w ciepłych krajach Europy oraz jednego szpitala dedykowanego dla seniorów.

Zostań współtwórcą systemu opieki seniora Altera Vita. Skontaktuj się z nami i uzyskaj więcej informacji

Masz więcej pytań?

Wpisz swój numer telefonu a skontaktujemy się!
Jak do nas trafić?

  • Pl. Jana Kilińskiego 2 35-005 Rzeszów