Opaska

medyczna

Zadbaj o swoich bliskich. 

Otocz ich opieką 24H na dobę

Informacje

Wybierz bezpieczeństwo oraz szybkość. 

Czy wiesz, że każdego roku w Polsce umiera od 80 do 100 tys osób na zawał ? Dodatkowo każdego roku ponad 70 tys osób dostaje udaru! Statystycznie Twoi rodzice lub dziadkowe są narażeni na takie wydarzenie. 

Możesz pomyśleć, ale po co o tym piszemy?

Większość tych zgonów by się nie wydarzyła, gdyby pomoc nadeszła w odpowiednim czasie. Kluczowe jest pierwsze 15 minut. A to czy osoba umrze, czy będzie żyć rozegra się w kolejnych 45 minutach.

Statystyka jest nieubłagana. W większości przypadków w każdej rodzinie w Polsce, trafia się, czy to babcia, dziadek, rodzic, ciocia lub osoba, która miała zawał lub udar. 

Właśnie dlatego powstał projekt AlteraVita. Aby zabezpieczyć naszych seniorów i zagwarantować bezpieczeństwo. Dzięki stałemu monitoringowi oraz systemowi, który zbiera dane 24h na dobę.

Czym jest nasza opaska ?

Jest to system teleopieki medycznej pozwalający kontrolować stan zdrowia 24h na dobę.

Funkcje opaski

Co zyskujesz Ty i Twoi bliscy?

Bezpieczeństwo, spokój, wygoda. Zastosowanie certyfikowanej opaski medycznej gwarantuje Państwu kontrolę stanu zdrowia i samopoczucia bliskiej osoby, oraz świadomość, że w każdej chwili możecie jej pomóc. Świadomość, że osoba, którą kochamy jest bezpieczna jest najwyższą wartością.

Co wchodzi w skład abonamentu?

Dostęp do zegarka,

Karta sim,

Możliwość dzwonienia na opaskę,

Aplikacja do kontroli stanu zdrowia,

Gromadzenie danych o stanie zdrowia i raportowanie do lekarzy

Skontaktuj się z nami

Dowiedz się więcej o opasce. Zadzwoń do naszych konsultantów i dowiedz się jak wykorzystać to w praktyce